Home Забава ВИДЕО: Секси Бугарката во Пинк Ѕвезди е фатална за мажите

ВИДЕО: Секси Бугарката во Пинк Ѕвезди е фатална за мажите

273
0
SHARE

Бугарката  Габријела Пејчев, натпреварувачка во Пинк Ѕвездите, воодушеви со својата става и глас, а најмногу од сите ја маѓепса Светлана Цеца Ражнатовиќ, кој и даде комплимент за нејзиниот изглед, пренесува курир.мк

Секси Бугарката ја пееше токму песната на Цеца – Фатална љубав.

Таа има нежна боја на глас, таа милозвучно пее. Јас ја знам од претходните кругови и ова не е песна во која можеш да покажеш се што знаеш. Многу си згодна. Вечерва целиот настап ти беше одличен“, ја пофали Цеца.

Можам да речам дека пеење на песните на Цеца е меч со две острила. Ја очекуваме Цеца, сега ја слушаме Габриела и ми фали малку енергија, меѓутоа однесувањето на сцената беше одлично, а беше точна и во пеењето“, кажа Бора.

“Еден добар настап. Сценски прилично цврст“, кажа ХАРИС. “Ова Е единствената кандидатка на која и одобрувам што ја одбрала твојата песна. Баш ти одобрувам што ја одбра песната на Цеца. Добро ја отпеа, но и доволно еротично звучи, доволно поткрепена ос дискретна еротика која го полудува машкиот свет“, ја пофали Мирослав.

 

{youtube}https://www.youtube.com/watch?v=8GED_eTqZ94{/youtube}

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here