Home Избори 2014 Димовски: Патеката по која ние одиме е единствената која може да донесе...

Димовски: Патеката по која ние одиме е единствената која може да донесе развој и просперитет за Велес и Македонија (ВИДЕО)

50
0
SHARE

Патеката по која ние одиме е единствената која може да донесе развој и просперитет за Велес и Македонија 

                                                                           {youtube}qjmF3NBB92I{/youtube}

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here