Home Забава Се огласи Станија: Се знае колку заработувам јас, не ми треба шеик

Се огласи Станија: Се знае колку заработувам јас, не ми треба шеик

265
0
SHARE

“Се знае колку заработувам јас во Америка. Не ми треба момче, ни спознор, а ни шеик”, рече Станија за српски Курир и додаде дека старлетите не се единствени на “удар” кога се зборува за елитната проституција, пренесува курир.мк

“Кружат приказни не само за старлети, туку и за пејачки, манекенки… ајде, ако некој веќе нешто знае, нека стави име и презиме и крај на приказната”, вели старлетата.

Станија додава дека е способна да заработи за стан, скапа облека и патување, но дека момците “ја опсипуваат со подароци”.

“Силиконите и веренички прстен ги имам добиено од дечковци, а точно е дека додворувачите знаат да ми испратат и 101 ружа. Ако одам на патување, се договарам со дечкото, но не биле сите мои момци богати Мојот поранешен дечко имаше многу пари и се знаеше дека кога одиме на летување, зимовање или нешто такво главно тој плаќа. Тоа не е ништо лошо, бидејќи кога дечкото е финансиски стабилен, тој убаво ја третира својата девојка”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here