Home Забава ФОТО: Големи фраери кои не се доволно „надарени“

ФОТО: Големи фраери кои не се доволно „надарени“

48
0
SHARE

Овие холивудски заводници кои се едни од омилените мажи кај жените, не се доволно „надарени“ и не можат да се пофалат со голема „машкост“, пренесува курир.мк

 

 

 

 

Иако жените ширум светот полудуваат по нив, сепак, во јавноста е добро познато дека тие имаат мали пениси.

Бред Пит – Неговата бивша девојка Џулиет Луис, јавно кажа дека не е ништо посебно, а Џорџ Клуни на својот пријател на автомобилот му залепил налепница на која пишувало: „Мал пенис во автомобилот“.

 

Енрике Инглесијас – Овој заводник би ги разочарал со „мало пакување“. Тој на оваа тема има зборувано во многу интервјуа и на „Твитер“. Дури и се има пошегувано на своја сметка, дека ќе направи серија екстра мали кондоми.

 

Ештон Качер – Разводот помеѓу Ештон Качер и Деми Мур исфрли на површина и некои непријатни детали за актерот. Откако Ештон ја остави, разбеснетата Деми на своите пријатели им покажуваше фотографии од неговата мала машкост, а неговата бивша љубовница, покојната Британи Марфи, во едно шоу изјави дека бракот помеѓу Деми и Ештон докажува дека на него не му се важни годините, а на неа големината на половиот орган.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here