Home Забава ФОТО: Само таа може закопчана до грло да мами воздишки!

ФОТО: Само таа може закопчана до грло да мами воздишки!

48
0
SHARE

Убавата русокоса покажа дека не е се до голотијата, пренесува курир.мк

Актерката Скарлет Јохансон уште еднаш покажа зошто многумина ја сметаат за една од најубавите жени на светот.

Холивудската ѕвезда се појави на доделувањето на MTV филмските награди и иако беше буквално закопчана до грло таа го привлече вниманието на сите.

Погледнете за каков сексапил станува збор!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here