Home Свет ФОТО: Џаред Лето откри како изгледа во улога на Џокер

ФОТО: Џаред Лето откри како изгледа во улога на Џокер

85
0
SHARE

Актерот Џаред Лето ќе биде во улога на Џокер во филмот „Suicide Squad“. Додека комуницираше со фановите преку друштвената мрежа „Snapchat“, холивудскиот суперстар полека почна да открива како ќе изгледа во улога на славниот стрипски јунак, пренесува курир.мк

Да потсетиме, филмот „Suicide Squad“, кој премиерно ќе биде прикажан на 5 август 2016 година, зборува за група на анти-херои кои добиваат втора шанса, со тоа што се најмени од владата на САД за самоубиствена мисија. Стрипот првпат се појави во 1959 година.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here