Home Локални Избори 2013 Подшка за Чадиев и од Мустафа и Салиу

Подшка за Чадиев и од Мустафа и Салиу

65
0
SHARE

Тие ги повикаа ромите во недела да гласаат, ама за дела за подобар Велес за Славчо Чадиев за градоначалник.

                                                                     {youtube}mYk0aMvoxmQ{/youtube}

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here