Home Tags БЕСА

Tag: БЕСА

Иванов не го даде мандатот на Заев.Заев пак со став Иванов...

Претседателот на државата, Ѓорге Иванов попладнево јавно на нацијата и соопшти дека на лидерот на СДСМ Зоран Заев кој пред два дена му ги...